Specjalisty(-tki) ds. marketingu z językiem niemieckim i angielskim, ze znajomością sektora rolnictwa i agronomii, Praca zdalna (Polska)

Eurojob-Consulting

Back to results page

Place(s)

Germany, Stuttgart, Mannheim, München, Nürnberg, Berlin, Bremen, Hamburg, Frankfurt am Main, Hannover, Köln, Düsseldorf, Dortmund, Koblenz, Leipzig, Home Office, Essen

Reference

EJ7155CH

Permanent
Marketing, communication
Offer archived at 31/01/2022

Ze względu na dynamiczny rozwój nasz klient, międzynarodowa grupa specjalizująca się w rozwoju zrównoważonego rolnictwa, aktualnie poszukuje:

specjalisty(-tki) ds. marketingu z językiem niemieckim i angielskim, ze znajomością sektora rolnictwa i agronomii. Praca zdalna (Polska)

Zadania

  • Opracowywanie i aktualizacja planu marketingu.
  • Udział w planowaniu i nadzorowaniu budżetu marketingu.
  • Udział w zebraniach zespołu i wkład w wyniki projektu lub zadania z nim związane.
  • Przedstawianie i szkolenie zespołu odpowiedzialnego za marketing.
  • Odpowiedzialność za stronę internetową.
  • Odpowiedzialność za pogłębioną znajomość podmiotów gospodarczych ze strefy podlegającej osobie na tym stanowisku (Polska, Niemcy, kraje Europy Wschodniej, kraje niemieckojęzyczne i Australia).
  • Dbałość o rozwój relacji z lokalnymi instytucjami technicznymi.
  • Regularna współpraca z przedstawicielami handlowymi u klientów (60% podróży służbowych).
  • Regularne organizowanie wizyt w terenie z klientami.

Profil kandydata(-ki)

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w tej samej branży.
  • Wykształcenie z dziedziny rolno-spożywczej.
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • Doskonała znajomość środowiska rolniczego i agronomicznego.
  • Doskonałe kwalifikacje z zakresu marketingu operacyjnego i dobra znajomość marketingu strategicznego.
  • Niezależność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Stanowisko o zasięgu międzynarodowym w dużej grupie w fazie dynamicznego wzrostu.
  • Interesującą pracę w firmie działającej w sektorze, który jest kluczowy w obliczu przyszłych wyzwań.
  • Doskonałe możliwości kariery i rozwoju.
  • Praca w przedsiębiorstwie, które troszczy się o dobre samopoczucie swoich pracowników.
  • Praca zdalna wykonywana w Polsce.

Established in 2004, our HR consulting firm specializes in the recruitment of Franco-German and european profiles. Based in France and Germany, but also in Austria, Belgium, Luxembourg, Switzerland, Italy, Spain and in the UK, our consultants assist jobseekers with coaching, salary evaluation or the preparation of their application (resume and cover letter).

Germany map